O nas- Biuro wirtualne – korzyści realne

Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze firm. Oferujemy kompleksowe i nowoczesne rozwiązania, jak wirtualne biuro, doradztwo prawne, sprzedaż gotowych spółek, rejestracja spółek, księgowość dla firm, które ułatwią prowadzenie biznesu oraz pomogą wykreować profesjonalny wizerunek firmy.

Oferujemy wirtualny adres w Warszawie – Powiśle. Jesteśmy alternatywą dla kosztownego najmu biura. Dajemy możliwość prowadzenia działalności z domu czy innego lokalu, który w każdej chwili można zmienić wraz z rozwojem firmy bez konieczności dokonywania zmian siedziby w KRS. Oferta skierowana do osób zaczynających działalność gospodarczą, startupów, kancelarii prawnych oraz innych firm, które cenią sobie elastyczność i mobilność. Oferujemy pomoc w zakresie zakładania działalności, porad prawnych, rejestracji spółek, księgowości, obsługi pocztowej, wirtualnego asystenta itd. Warszawski adres wzbudza zaufanie, a klient nie musi rejestrować działalności pod swoim adresem domowym.

KORZYŚCI:

  • wygoda i oszczędność czasu, redukcja kosztu najmu biura – koszt najmu biura w Warszawie to nawet kilka tysięcy msc,
  • budowa zaufanego wizerunku firmy – adres Warszawa,
  • elastyczność w rozwoju firmy,
  • większe fundusze na inwestycje,
  • przyjazne urzędy – kontrole w Warszawie odbywają się dużo rzadziej w skutek dużej ilości firm,
  • dogodne położenie – centrum/powiśle, stabilność najmu – lokal posiadamy na własność w związku z czym umowy są zawierane na podstawie umowy najmu lokalu, a nie podnajmu.

Zaufali nam:

 
Basic CMYK
logo
logo
f3bdec13324442ef9a07b165062a22ef