Co to jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to usługa, dzięki której zyskasz możliwość zarejestrowania swojej działalności pod oferowanym adresem. Planujesz założyć firmę, ale z jakiegoś powodu nie chcesz aby Twój adres domowy figurował jako siedziba przedsiębiorstwa? Rozwiązaniem problemu jest wirtualne biuro w Warszawie. To rzeczywiste miejsce, którego adresu możesz używać w kontaktach ze swoimi kontrahentami. Ponadto wirtualne biuro pozwala na korzystanie z dedykowanej skrzynki pocztowej, a nasz pracownik w zależności od wybranego pakietu każdorazowo poinformuje Cię o odebranej korespondencji czy przesyłce, dostarczy mailowo skany poczty, a także prześle oryginały pod wskazany adres.

Firmy coraz częściej szukają korzystnych i legalnych sposobów na redukcję niepotrzebnych kosztów i przyciągnięcie jak największej liczby klientów. Wirtualne biuro w Warszawie to znakomite rozwiązanie dla małych spółek, sklepów internetowych, fundacji, freelancerów, start-upów, osób działających przez większość dnia poza biurem oraz dla właścicieli biznesów stawiających na nowoczesne rozwiązania..

Cała usługa jest odpłatna, a jej ostateczne koszty zależą głównie od wybranego pakietu oraz ewentualnych usług dodatkowych, na które właściciel firmy decyduje się podczas zawierania umowy.

PAKIET USŁUG WIRTUALNEGO BIURA OBEJMUJE:

  • adres do rejestracji firmy
  • adres korespondencyjny firmy
  • odbiór korespondencji zwykłej
  • odbiór korespondencji poleconej
  • powiadomienie o otrzymanych przesyłkach drogą mailową
  • powiadomienie o otrzymanych przesyłkach sms
  • skanowanie korespondencji
  • odsyłanie korespondencji pod wskazany adres

Reasumując, adres dla firmy w centrum Warszawy to najważniejsza zaleta i podstawowa usługa wirtualnego biura. Adres do korespondencji i dedykowana skrzynka pocztowa pozwolą na swobodny przepływ korespondencji gdziekolwiek jesteś. Wirtualny sekretariat, zajmie się obsługą przesyłek kurierskich, Poczty Polskiej, Inpostu oraz przesyłek urzędowych. O odbiorze listów zostaniesz poinformowany w formie mailowej lub sms – w zależności od wybranej opcji, a w razie potrzeby otrzymasz także skany poczty w formacie PDF. Nasz wirtualny sekretariat jest wyposażony w urządzenie umożliwiajace skanowanie poczty przychodzącej bez limitów.

Szczegóły oferty wirtualnego biura znajdziesz w zakładce Wirtualne Biuro.

Zalety wirtualnego biura

W ciągu kilku ostatnich lat, liczba przedsiębiorców korzystających z usług wirtualnego biura notorycznie wzrasta.  To nowoczesne rozwiązanie, po które sięgają zarówno małe jak i i średnie przedsiębiorstwa. Co pociąga je do takiej decyzji?

SZEROKA GAMA USŁUG

Oferta wirtualnego biura to nie tylko podstawowy adres do rejestracji firmy. To przede wszystkim obsługa pocztowa, osobista sekretarka online, wirtualny asystent, zewnętrzna księgowość czy wszelkiego typu usługi doradcze. Wraz ze wzrostem zainteresowania, wirtualne biura stale konkurują wciąż poszerzając zakres oferowanych pakietów.

OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

Wynajem tradycyjnego biura to spory wydatek, na który nie każdy przedsiębiorca jest w stanie sobie pozwolić.  Szczególnie w pierwszych miesiącach funkcjonowania firmy, możemy zostać przytłoczeni lawiną wydatków. Wirtualne biuro pozwala nie tylko zminimalizować koszty ale także zaoszczędzić cenny czas i nerwy. Nie musisz martwić się rosnącymi opłatami za wynajem czy rachunkami. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu, gdzie z pomocą indywidualnego konta klienta masz stały wgląd do zgromadzonej korespondencji. Płacisz tylko za to, z czego korzystasz, a niski abonament nie uszczupla Twojego portfela.

PRESTIŻOWY ADRES I SWOBODA

Żyjemy w czasach, gdy klienci przywiązują coraz większą uwagę do wizerunku firmy. Dzięki usłudze wirtualnego biura prestiżowy adres w centrum dużego miasta nie musi już kosztować majątku. Podnieś swoją wiarygodność na rynku i ciesz się swobodą prowadzenia biznesu gdziekolwiek jesteś!

 

Masz dodatkowe pytania? Napisz do nas!

 

wirtualne_biuro