umowa_wirtualnego_biura

Umowa najmu wirtualnego biura

Skoro zdecydowałeś się na wirtualne biuro w Warszawie to pewnie zapoznałeś się ze wszystkimi korzyściami płynącymi z tego rozwiazązania, wybrałeś dobry adres i planujesz dopełnienia formalności. Pozostała zatem najważniejsza kwestia – jak wygląda umowa wirtualnego biura oraz proces jej zawarcia?

Umowa wirtualnego biura – rodzaj umowy

Lokal wirtualnego biura posiadamy na własność w związku z czym umowy są zawierane na podstawie umowy najmu lokalu, a nie podnajmu. Na rynku działamy od przeszło 9 lat i ciągle rośniemy w siłę dlatego możesz mieć pewność, że adres Twojej firmy będzie bezpieczny i aktywny.

Czas trwania umowy

W trosce o najwyższą jakoś usług oraz możliwie uproszczone formalności umowę zawieramy na czas nieokreślony z zachowaniem 1 miesięcznego okresu wypowiedzenia. To Ty decydujesz na jak długo potrzebujesz wirtualnego biura.

Forma zawarcia umowy

Wiemy, że w obecnych czasach przedsiębiorcy cenią sobie elastyczność działania dlatego umowa wirtualnego biura może zostać podpisana osobiście w naszym biurze na Powiślu lub korespondencyjnie. Po przesłaniu danych przygotowujemy draft umowy, przesyłamy mailowo do weryfikacji, a następnie za pośrednictwem kuriera przesyłamy 2 podpisane ezgemplarze pod wskazany adres. Jeden podpisany egzemplarz powinien zostać niezwłocznie odesłany na adres naszego biura.

Oferowane pakiety wirtualnego biura

W zależności od potrzeb oferujemy 3 pakiety obsługi przedstawione w tabeli poniżej. Najbardziej optymalnym, a zarazem najczęściej wybieranym wariantem jest Pakiet PLUS oferujący adres do rejestacji oraz pełną obsługe pocztową wraz ze skanowaniem korespondencji – na życzenie bądź każdorazowo. 

Rozliczenia z wirtualnym biurem

Rozliczenia następują na podstawie faktury VAT wystawianej co miesiąc lub cyklicznie – kwartalnie lub rocznie. W przypadku płatności kwartalnych oraz rocznych oferujemy rabat w wysokości 10%.

Szablon umowy wirtualnego biura

W przypadku chęci zapoznania się z szablonem umowy najmu wirtualnego biura prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej.

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce FAQ – Dowiedz się więcej Sprawdź | Wirtualna-siedziba.pl