Wirtualne biuro w Warszawie – jak wynająć?

Jeśli dopiero rozpoczynasz działalność gospodarczą i szukasz dobrego sposobu na szybkie zaistnienie na rynku, to idealnym rozwiązaniem dla Twojej firmy jest wirtualne biuro. Takie rozwiązanie przyniesie Twojej firmie wiele różnych korzyści i pozwoli się szybko rozwinąć.

Czym jest wirtualne biuro?

E-biuro to kompleksowa usługa, polegająca na pełnym outsourcingu obsługi biurowej bez konieczności fizycznej obecności przedsiębiorstwa w danym miejscu. To świetna alternatywa dla kosztownego wynajmu i prowadzenia własnego, tradycyjnego biura. Pierwsze wirtualne biuro powstało w 1994 roku z inicjatywy amerykańskiego biznesmena Ralpha Gregory’ego, który zauważył duże zainteresowanie przedsiębiorców wynajmem adresu do prowadzenia działalności gospodarczej oraz różnego rodzaju usługami sekretarskimi. Dlatego założył swoje “Inteligentne Biuro” w stanie Colorado. Pomysł ten odniósł ogromny sukces, dzięki czemu w niedługim czasie stał się popularny na całym świecie.

Wirtualne biuro, poza najmem adresu, ma możliwość zapewnić również m.in.: indywidualne numery telefoniczne, odbiór telefonów i faksów, odbiór i przesyłanie korespondencji, odbiór i obsługę skrzynki mailowej, obsługę prawną i księgową, przechowywanie dokumentów, rejestrację podmiotów gospodarczych w KRS, US, ZUS, GUS, wsparcie księgowe, prawne, informatyczne, założenie rachunku firmowego, skrytkę pocztową, wynajem sal na spotkania biznesowe, dobór optymalnej lokalizacji na nową fabrykę, oddział, sklep lub biuro, tworzenie biznesplanów, wsparcie doradcze w różnych dziedzinach, wyrabianie pieczątek, wizytówek i innych elementów systemu identyfikacji wizualnej, wynajem biurek dla freelancerów lub na coworking. Wybór jest naprawdę bogaty.

Najlepsza lokalizacja na wirtualne biuro

Jak łatwo zauważyć, Warszawa jest najkorzystniejszym miejscem w Polsce na ulokowanie swojej działalności. Znacznie wyprzedza inne miejscowości. Rynek w stolicy odznacza się wysoką siłą nabywczą, dynamiką rozwoju oraz niebywałą chłonnością. Stolica ma zaszczyt znajdować się pośród dwudziestu najlepszych europejskich miast do prowadzenia biznesu. Co więcej, warszawski adres gwarantuje prestiż i zwiększa liczbę potencjalnych klientów. Zyskuje się zatem dobrą lokalizację, znaczną oszczędność czasu i pieniędzy, profesjonalną obsługę, a jednocześnie dyskrecję i lojalność, konkurencyjne ceny oraz jasne zasady współpracy. Z faktów wynika, że e-biuro ma wiele zalet i można dostosować jego działalność do indywidualnych potrzeb. Ponadto, to niezwykle wygodny sposób na udany biznes.

W dzisiejszych czasach, na siedzibę w ścisłym centrum Warszawy może sobie pozwolić praktycznie każda firma, nawet ta najmniejsza. Koszty nie są wysokie, a coraz więcej właścicieli lokali decyduje się na świadczenie takich usług. Ta nowoczesna opcja zapewnia stabilną i długotrwałą współpracę oraz gwarancję obustronnych korzyści; zarówno dla wynajmującego, jak i najemcy. Postaw przede wszystkim na wysoką jakość Twojej działalności, a całą resztę pozostaw specjalistom, którzy doskonale znają się na tym, co robią.